Hakkımızda

Sağlam temellerle inşa ettiğimiz başarı hikayemiz.

Dedehan Yapı; Türkiye’nin lokomotifi olan inşaat sektöründe, orta ve büyük ölçekli özel ve kamu projelerinin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki bu son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla 2015 yılında Sakarya'da kurulmuştur. Dedehan Yapı; kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamızın kurucusu, çeşitli statülerde Marmara bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Dedehan Yapı’nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
Dedehan Yapı olarak tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.
Saygılarımızla,
R.Şamil Dedeoğlu
İnşaat Yük. Mühendisi
Kurucu

Top